Krepšelis:

Nėra prekių

0,00€ Pristatymas
0,00€ Viso

Krepšelis Pirkti55er Baltyminis šokoladukas - Stracciatella

 • Skonis: Stracciatella - vanilinis su šokolado gabaliukais
 • Maksimali baltymų koncentracija - net 55% aukštos kokybės gryno natūralaus baltymo.
 • Mažiau nei 1g cukraus.
 • Mažas riebalų kiekis, iš kurių didžioji dalis yra organizmui naudingi nesotieji riebalai
 • Praturtintas riebalų degintoju – L-karnitinu.
 • Labai  aukštos biologinės vertės produktas – BV apie 126 (kada daugumoje kitų BV yra 0)

Smulkiau

2,50€

  55er - tai pažangiausių tyrimų dėka pagamintas unikalios sudėties baltyminis šokoladukas / batonėlis.

 • 55er gaminamas tik iš maistiniu požiūriu naudingų medžiagų visiškai nenaudojant dirbtinių pakaitalų ir sudarytas iš trijų baltyminių komponentų, šis produktas pasižymi dideliu sudėtyje esančiu baltymų kiekiu, taip pat savyje beveik neturi riebalų bei angliavandenių ir yra puikaus skonio. Minėtų baltyminių komponentų (pieno, išrūgų ir sojų baltymų izoliatai) dėka ne tik pavyko išgauti neįtikėtinai didelę baltymų koncentraciją – 55%, bet taip pat ir nepaprastai aukštą biologinę vertę -126.

  Kadangi sudėtyje beveik nėra riebalų ir angliavandenių, o cukraus kiekis viename batonėlyje nesiekia nei 1 g., šis produktas puikiai tinka laikantis dietos. 55er gali būti naudojamas tiek prieš, per ir po treniruotės, tiek ir be jokios sąžinės graužaties kaip saldus užkandis dienos metu.

  55er gaminamas tik iš maistiniu požiūriu naudingų ir natūralių medžiagų.
  Sudėtyje nėra
  jokių dirbtinių pakaitalų bei dažiklių.

   

 • Esminių 55er savybių apžvalga:
  • Maksimali baltymų koncentraciją - net 55% aukščiausios kokybės natūralaus baltymo!
  • Aukštos kokybės baltyminių komponentų apjungimas: pieno, išrūgų ir sojų baltymų izoliatai
  • Mažiau nei 1 g cukraus viename batonėlyje
  • Mažas riebalų kiekis, iš kurių didžioji dalis yra organizmui naudingų nesočiųjų riebalų
  • Labai aukštos biologinės vertės produktas – BV apie 126 (standartiniuose baltyminiuose šokoladuose dažniausiai būna 0 BV)
  • Pieno baltymo dėka organizmui užtikrinamas ilgalaikis baltymų tiekimas
  • Praturtintas riebalų degintoju L-karnitinu
  • Sudėtyje nėra biologiškai nenaudingų baltymų
  • Išskirtinai gardus grietinėlę  primenantis skonis
  • Padeda auginti bei išsaugoti raumenų masę*
  • Puikiai tinka smaližiams
  • Sudėtyje nėra dirbtinių vitaminų pakaitalų ir dažiklių
  • Be gliuteno (išskyrus Sausainių ir gritinėlės skonį kuris turi gliuteno).
  • Dėl savo puikaus skonio yra labia populiarus moterų tarpe

   * atsižvelgiant į sudėtyje esantį baltymų kiekį


 • 55er – pavadinimas kalba pats už save

Jo sudėtyje esantis didelis baltymų kiekis ir davė jam šį vardą: 55er. Tai yra pirmasis TIKRAS baltyminis batonėlis, kuris pasižymi visomis aukštos kokybės baltyminiams batonėliams keliamomis savybėmis: minimalus riebalų ir cukraus kiekis ir maksimalus baltymų kiekis gamyboje nenaudojant jokių dirbtinių vitaminų pakaitalų ir kitų nenaudingų medžiagų. 55er sudėtyje esantys pieno baltymai išsiskiria natūraliai lėtai, tokiu būdu užtikrindami pastovų ir tolygų organizmo aprūpinimą baltymais. Be visa to, 55er pasižymi ir puikiu skoniu.

 

Tradicinių baltyminių batonėlių sudėtyje dažnai būna daug želatinos ir 0 biologinės vertės (BV), kai tuo tarpu 55ER gamybai naudojmi tik rinktiniai baltymų komponentai ir sukuriama net 126 BV.

 

  Dietinis šokoladukas

 • Puiki baltymų matrica su 126 BV (biologinė vertė)
  Tradiciniuose baltyminiuose batonėliuose dažnai būna daug želatinos ir 0 biologinės vertės (pasisavinimas), kai tuo tarpu 55er gamybai naudojant tik rinktinius baltymų komponentus sukuriama net 126 BV.


Šiame produkte yra apjungti pieno, išrūgų ir sojų baltymų izoliatai, kurie baltymų koncentraciją padidina iki 55%, o biologinę vertę – iki 126, todėl 55er gali būti vartojamas kaip optimalus organizmui reikalingų baltymų šaltinis. Prie viso to, jo sudėtyje yra labai mažai riebalų, iš kurių didžioji dalis yra organizmui naudingų nesočiųjų riebalų, beveik nėra angliavandenių, o cukraus kiekis viename batonėlyje yra mažiau nei 1 g.


Kadangi 55er sudėtyje esantys angliavandeniai yra poliolių pavidalu, jie neturi jokios įtakos insulino sekrecijai, todėl šie batonėliai gali būti vartojami dietos metu ar laikantis griežtesnio mitybos plano.

 

 • Praturtintas riebalų degintoju – L-karnitinu
  55ER šokoladukai taip pat savo sudėtyje turi riebalų degintojo L-karnitino. L-karnitinas – tai svarbi žmogaus organizme esanti amino rūgštis, kuri yra atsakinga už riebalinių rūgščių transportavimą į mitochondrijas, taip vadinamąsias organizmo ląstelėse esančias jėgaines. Jose riebalai fizinių pratimų metu yra paverčiami energija.

  55ER šokoladukuose esantis L-karnitinas gaminamas iš aukščiausios rūšies žaliavų (tiekėja geriausia rinkoje - AB Lonza). Sudėtingos biologinės gamybos metu išgaunamo L-CarnipureTM sudėtyje yra 100% L-karnitino ir nėra jokių neveiksmingų D-karnitino priemaišų.

  L-karnitinas ir sudėtyje esančiu baltymų kompleksas – tai puikus derinys aktyviems žmonėms. Savo rinktinių ingredientų ir puikaus skonio dėka  55er taip pat yra labai populiarus moterų tarpe ir ne vien dėl didelio sudėtyje esančio baltymų kiekio, bet ir kaip kasdienis užkandis, kurį vartojant nekyla jokios sąžinės graužaties.

FREY Nutrition

Vartojimas:

Atsižvelgiant į reikalavimus, vartoti 1 – 3 batonėlius per dieną.

55er gali būti vartojamas po treniruotės arba tarp jų kaip mažai angliavandenių ir riebalų turintis užkandis. Taip pat šis batonėlis yra puikus sprendimas ieškantiems greito užkandžio.

Maistinė ir energetinė vertė (šokoladinis, schoko-crisp):

Sudėtis

 100 g 1 porcijoje*
Energetinė vertė 319 kcal 160 kcal
Baltymai 53,0 g 26,5 g
Angliavandeniai 15,8 g 7,9 g
Iš kurių cukrų 1,2 g 0,6 g

Iš kurių polioliai**

14,6 g 7,3 g
Riebalai 7,0 g 3,5 g
Iš kurių sočiųjų riebalų 3,6 g 1,8 g
Skaidulinių medžiagų 5,0 g 2,5 g
Druska 0,6 g 0,3 g

L-Karnitinas

600 mg 300 mg

*50 g batonėlis 

**Polioliai neturi įtakos insulino lygiui.

Amino rūgščių sudėtis:

Amino rūgštys  100 g Baltymo

L-Alaninas

5,4 g

L-Argininas

8,9 g
L-Asparto rūgštis 8,3 g
L-Cisteinas 2,9 g

L-Glutamo rūgštis

17,1 g
L-Glicinas 3,7 g
L-Histidinas 2,2 g
L-Izoleucinas (BCAA)* 5,7 g
L-Leucinas (BCAA)* 9,6 g
L-Lizinas* 5,9 g
L-Metioninas* 2,5 g
L-Fenilalaninas* 3,9 g
L-Prolinas 4,1 g
L-Serinas 4,7 g
L-Treoninas* 3,3 g
L-Triptofanas* 2,5 g

L-Tirozinas

3,7 g
L-Valinas (BCAA)* 5,6 g

*esminės Amino rūgštys

 

Kiekis:

50 g batonėlis.

Sudėtis:
 • Žemės riešutų sviesto skonio

Baltymų junginys (pieno baltymai, išrūgų baltymų koncentratas, sojos baltymų izoliatas), glicerinas, neriebus šokoladas (maltilolis, kakavos sviestas, nugriebto pieno milteliai, kakavos masė), augaliniai  riebalai, polidekstozė, kvapiosios medžiagos, L-karnitinas, vyno rūgštis, tirpinta karamelė (karamelinis cukrus, maltodekstrinas), emulsiklis sojų lecitinas, saldiklis sukralozė.

 • Stracciatella skonio

Baltymų junginys (pieno baltymai, išrūgų baltymų koncentratas, sojos baltymų izoliatas), glicerinas, neriebus šokoladas (maltilolis, kakavos sviestas, nugriebto pieno milteliai, kakavos masė), augaliniai  riebalai, polidekstozė, kvapiosios medžiagos, L-karnitinas, smulkintos kakavos pupelės,emulsiklis sojų lecitinas, saldiklis sukralozė.

 • Braškių ir jogurto skonio

Baltymų junginys (pieno baltymai, išrūgų baltymų koncentratas, sojos baltymų izoliatas), glicerinas, baltymų hidrolizatas, baltasis šokoladas (kakavos sviestas, maltitolis, lieso pieno milteliai), kvapiosios medžiagos, polidekstozė, L-karnitinas, vyno rūgštis, sojų lecitinas,dažiklis beta karotenas, saldiklis sukralozė.

 • Citrinų skonio

Baltymų junginys (pieno baltymai, išrūgų baltymų koncentratas, sojos baltymų izoliatas), glicerinas, baltymų hidrolizatas, baltasis šokoladas (kakavos sviestas, maltitolis, lieso pieno milteliai, kvapiosios medžiagos, polidekstrozė, L-karnitinas, vyno rūgštis, sojų lecitinas, dažiklis beta karotenas, saldiklis sukralozė.

 • Šokolado skonio

Baltymų junginys (pieno baltymai, išrūgų baltymų koncentratas, sojos baltymų izoliatas), glicerinas, baltymų hidrolizatas, šokoladas (kakavos sviestas, maltitolis, kakavos masė), kvapiosios medžiagos, polidekstrozė, L-karnitinas, sojų sausainukai (sojos baltymai, ryžių miltai, druska), vyno rūgštis, sojų lecitinas, saldiklis sukralozė.
 

 • Sausainių ir grietinėlės skonio - TURI GIUTENO

Baltymų junginys (pieno baltymai, išrūgų baltymų koncentratas, sojos baltymų izoliatas), glicerinas, baltymų hidrolizatas, pieniškas šokoladas (kakavos sviestas, maltitolis, kakavos masė, nugriebto pieno milteliai), kvapiosios medžiagos, polidekstrozė, L-karnitinas, susmulkinti sausainiai (ryžių miltai, kvapiosios medžiagos, druska ), kakavos milteliai, vyno rūgštis, emulsiklis (sojų lecitinas), saldiklis (sukralozė).

 

 • Vanilės skonio

Baltymų junginys (pieno baltymai, išrūgų baltymų koncentratas, sojos baltymų izoliatas), glicerinas, baltymų hidrolizatas, pieniškas šokoladas (kakavos sviestas, maltitolis, kakavos masė, nugriebto pieno milteliai), kvapiosios medžiagos, polidekstrozė, Sojos sausainukai (sojų baltymai, ryžių miltai, druska), Aromatas, L-karnitinas, vyno rūgštis, vanilės pupelių milteliai, emulsiklis (sojų lecitinas), saldiklis (sukralozė).

 

 • Kokoso skonio

Baltymų junginys (pieno baltymai, išrūgų baltymų koncentratas, sojos baltymų izoliatas), glicerinas, baltymų hidrolizatas, pieniškas šokoladas (kakavos sviestas, maltitolis, kakavos masė, nugriebto pieno milteliai), kvapiosios medžiagos, polidekstrozė, kokoso dribsniai, Sojos sausainukai (sojų baltymai, ryžių miltai, druska), Aromatas, L-karnitinas, vyno rūgštis, vanilės pupelių milteliai, emulsiklis (sojų lecitinas), saldiklis (sukralozė).


 • Marcipano skonio:
  Baltymų junginys (pieno baltymai, išrūgų baltymų koncentratas, sojos baltymų izoliatas), glicerinas, baltymų hidrolizatas, pieniškas šokoladas (kakavos sviestas, maltitolis, kakavos masė, nugriebto pieno milteliai), kvapiosios medžiagos, polidekstrozė, L-karnitinas, vyno rūgštis, emulsiklis (sojų lecitinas), saldiklis (sukralozė).

 • Nuss-Nougat / Riešutų šokoladinio kremo skonis:
  Baltymų junginys (pieno baltymai, išrūgų baltymų koncentratas, sojos baltymų izoliatas), glicerinas, baltymų hidrolizatas, pieniškas šokoladas (kakavos sviestas, maltitolis, kakavos masė, nugriebto pieno milteliai), kvapiosios medžiagos, polidekstrozė,  kakava, L-karnitinas, vyno rūgštis, emulsiklis (sojų lecitinas), saldiklis (sukralozė).

 • Mėlynių jogurto skonio:
  Baltymų junginys (pieno baltymai, išrūgų baltymų koncentratas, sojos baltymų izoliatas), glicerinas, baltymų hidrolizatas, pieniškas šokoladas (kakavos sviestas, maltitolis, kakavos masė, nugriebto pieno milteliai), kvapiosios medžiagos, polidekstrozė, mėlynės, jogurto milteliai, L-karnitinas, vyno rūgštis, emulsiklis (sojų lecitinas), saldiklis (sukralozė).

 

Parašyti atsiliepimą apie šią prekę

Prekės įvertinimas:
Sandra R

Skanus.

Justas O

Šokoladinius dėžėm valgau be saldumynu sunku man. Proteininiai gelbsti sunkia minute.

Edgaras K

baltymu kiekis dziugina, ne taip sazine grauzia kai valgau :D

Jovita D

Super sokoladai. Visi skanus man gal isskyrus zemes riesutu.

Parašyti savo atsiliepimą

55er Baltyminis šokoladukas - Stracciatella

55er Baltyminis šokoladukas - Stracciatella

 • Skonis: Stracciatella - vanilinis su šokolado gabaliukais
 • Maksimali baltymų koncentracija - net 55% aukštos kokybės gryno natūralaus baltymo.
 • Mažiau nei 1g cukraus.
 • Mažas riebalų kiekis, iš kurių didžioji dalis yra organizmui naudingi nesotieji riebalai
 • Praturtintas riebalų degintoju – L-karnitinu.
 • Labai  aukštos biologinės vertės produktas – BV apie 126 (kada daugumoje kitų BV yra 0)