Krepšelis:

Nėra prekių

0,00€ Pristatymas
0,00€ Viso

Krepšelis Pirkti

Papildai lieknėjimui / dietai


Svorio metimui skirti produktai skiriasi nuo tų, kuriuos sportininkai yra įtraukę į savo mitybos planą ir yra vartojami papildomai. Pradėjus riebalų deginimo etapą pirmiausia yra vartojamas CARNITIN CAPS, kuris atsakingas už riebalų transportavimą organizme, o po jo seka TYROBURN, savo sudėtyje turintis didelį tirozino ir kofeino kiekį.


Galiausiai, šiek tiek įsivažiavus ir siekiant maksimalaus rezultato „deginimo“ fazėje, į sąrašą galite įtraukti ir XBURN su visa jo 10 sudedamųjų komponentų matrica, kuris dar labiau paspartins riebalų degimo procesą.


Žinoma, siekdami geriausio rezultato, maisto papildų vartojimą privalote suderinti su mažu kaloringumu paremta mityba ir reguliariu fiziniu krūviu.


 


   Sužinokite daugiau apie MITYBĄ sportuojant >> 


   Kuri DIETA geriausia SPORTUOJANTIEMS? >> 

Frey Nutrition sporto papildai


http://www.frey.lt/blogas/54-3-dalis-kuri-dieta-geriausia-sportuojantiems
Griežtai draudžiama FREY Nutrition puslapyje paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse ar kitur arba platinti pateiktą medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Jei sutikimas gautas, būtina nurodyti www.frey.lt kaip šaltin
Kuri dieta geriausia sportuojantiems?

http://www.frey.lt/blogas/54-3-dalis-kuri-dieta-geriausia-sportuojantiems
Griežtai draudžiama FREY Nutrition puslapyje paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse ar kitur arba platinti pateiktą medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Jei sutikimas gautas, būtina nurodyti www.frey.lt kaip šaltinį.