Krepšelis:

Nėra prekių

0,00€ Pristatymas
0,00€ Viso

Krepšelis Pirkti

Amino rūgštys

 


Amino rūgštys yra baltymų sudedamoji dalis ir jos taip pat kaip baltymai yra gyvybiškai svarbios kiekvieno žmogaus organizmui. Baltymai mūsų organizme yra sudaryti iš 20 skirtingų aminorūgščių, kurios prisideda prie raumenų augimo ir raumenų masės išsaugojimo.


Specialūs produktai, pavyzdžiui, amino rūgštys BCAA  (šakotų grandžių aminorūgštys) yra atsakingos už azoto ir energijos transportavimą raumenyse ir sudaro apie 35% visų raumenyse esančių amino rūgščių. BCAA priskiriamos esminėms amino rūgštims – organizmas pats jų nepasigamina, todėl gauna jų tik tiek, kiek pasisavina su maistu. Todėl todėl BCAA amino rūgštys yra dažnai sportininkų vartojamos prieš ir po treniruočių.


Kadangi Frey amino rūgščių hidrolizatai, esantys išrūgų baltymuose, yra labai aukštos kokybės, raumenų ląstelės per kraują  juos labai gerai pasisavina. Frey amino rūgščių nebereikia skaidyti, jos yra tarsi „paruoštas įsisavinimui“ baltymas. Amino rūgščių papildai gali būti gaminami tablečių, kapsulių, miltelių arba skysčio pavidalu ir tai iš esmės įtakoja tik tai, kaip greitai jie yra pasisavinami.

Frey Nutrition sporto papildai