Krepšelis:

Nėra prekių

0,00€ Pristatymas
0,00€ Viso

Krepšelis Pirkti

Proteinas // Baltymai po treniruotės

Kiek baltymų geriausia vartoti po treniruotės?

 

Levenhagen DK. ir kitų mokslininkų atliktame tyrime buvo ištirtas baltymų veiksmingumas po treniruotės kartu su mažu angliavandenių ir riebalų kiekiu. Buvo tiriamas maistinių medžiagų degimo poveikis, baltymų sintezė ir regeneracija. Be to, buvo matuojamas bendras baltymų kiekis, būtinas teigiamo baltymų poveikio užtikrinimui. 

 

48% po treniruotės vartojamo gėrimo sudarė baltymai, 38% sudarė angliavandeniai ir 14% - riebalai. Tyrimo metu kito tik sudėtyje esančių baltymų kiekis.

 

Rezultatas

 

Buvo nustatyta, kad, pradedant nuo 0,5 g baltymų vienam kūno masės kilogramui ir jį palaipsniui didinant, baltymų kiekis organizme ėmė augti. Be to, mokslininkai nustatė, kad mažiausiai 30 g baltymų po treniruotės yra reikalinga norint paskatinti audinių atsistatymą. Remiantis šiais rezultatais, mažiausiai 30 g baltymų sudėtyje turintis kokteilis iš karto po treniruotės yra labai naudingas, o greičiausią įmanomą pasisavinimą gali optimaliai užtikrinti TRIPLE WHEY arba ISO WHEYBaltymai ypač reikalingi po fizinio krūvio.