Krepšelis:

Nėra prekių

0,00€ Pristatymas
0,00€ Viso

Krepšelis Pirkti

 • 30 // FREY Nutrition - papildai be GLIUTENO

  Kokie sporto papildai tika ir yra saugūs vartoti netoleruojantiems gliuteno?
  Plačiau..
 • 29 // Anabolikai ir Anaboliniai Steroidai - ar tai tas pats?

  Anabolikai ir Anaboliniai Steroidai - ar tai tas pats? Neretai žmonės painioja arba neteisingai vartoja šias sąvokas. Anabolinį efektą turintys papildai ir anaboliniai steroidai neturi nieko bendra, išskyrus šį žodį "anabolic".
  Plačiau..
 • 28 // Kurie papildai tika besilaukiančioms ir maitinančioms MAMOMS?

  Kokie sporto papildai tika ir yra saugūs vartoti besilaukiančioms ir maitinančioms MAMOMS?
  Plačiau..
 • 27 // Baltymų vartojimas

  Ar gali būti, kad gerdamas daug baltyminių koktelių (2-3 kokteiliai per dieną) ir valgydamas keturis baltyminius patiekalus (varškė, vištiena, tunas, lašiša ir t.t.), aš valgau per daug baltyminio maisto, kadangi apart raumenų pilvo srityje pas mane kaupiasi ir riebalai?
  Plačiau..
 • Argininas // Natūralus raumens augimo stimuliatorius

  Tyrimų rezultatai rodo, kad amino rūgštis ARGININAS natūraliai skatina raumens augimą. Sportuojantiems jo reikia daugiau. Geriausi natūralaus arginino šaltiniai yra moliūgų sėklos, žemės ir graikiniai riešutai. Skirtingo arginino kokybė skiriasi. Rinkitės geriausiai pasisavinamą ir šalutinių poveikių neturintį arginino koncentratą AAKG - Frey Nutrition NOX .
  Plačiau..
 • Glutaminas // Glutamino-Glikogeno tyrimas

  Glutaminas teigiamai veikia raumenyse esantį glikogeną, po sunkaus fizinio krūvio organizme vykstančius regeneracijos procesus ir po treniruotės raumenyse vykstančią baltymų sintezę.
  Plačiau..
 • Glutaminas // Teisingas glutamino vartojimas

  Medžiaga, turinti didelę reikšmę regeneracijos etapo metu, yra amino rūgštis glutaminas. Tyrimo metu glutaminas geriausią rezultatą parodė maišomas su laktalbumino bazės baltymais (išrūgų baltymu) ir trumposios grandies angliavandeniais.
  Plačiau..
 • Glutaminas // Reikšmė ir poveikis

  Glutaminas - baltymų sudedamoji dalis, padedanti išvengti nuovargio pojūčio ir persitreniravimo pasekmių tokiu būdu prisidėdamas prie raumenų masės augimo. Priklausomai nuo fizinio aktyvumo ir treniruočių intensyvumo 1 porcijos metu sportininkai turėtų gauti nuo 5g iki 20g glutamino.
  Plačiau..
 • BCAA // BCAA ir pieno rūgštis

  Tyrimai parodė, kad BCAA mažina laktato gamybą. Žemesnė laktato koncentracija kraujyje po treniruotės rodo, kad nuolatinis BCAA tiekimas pagerina šių amino rūgščių įsisavinimą fizinio krūvio metu. BCAA miltelių ir kapsulių pavidalu yra įsisavinamos greičiau, nei tablečių pavidalu.
  Plačiau..
 • BCAA // BCAA ir regeneracija

  Tyrimai parodė, kad BCAA gali paskatinti regeneraciją. Slopindamos baltymų skilimą fizinio krūvio metu, BCAA skatina anabolinius procesus ir slopiną katabolinius. Geriausia BCAA vartoti iš karto po treniruotės.
  Plačiau..
 • BCAA // BCAA vartojimas

  Sportininkų poreikis BCAA yra didesnis. BCAA susideda iš 3 amino rūgščių: L-Leucino, L-Izoleucino ir L-Valino. Kadangi pats organizmas esminių amino rūgščių sintetinti (pasigaminti) negali, jų sportuojantiems reikėtų gauti pakankamsi su maistu. Treniruočių dienomis BCAA idealiausia vartoti prieš ir po treniruotės, o ne treniruočių – visos dienos bėgyje su maistu.
  Plačiau..
 • Amino rūgštys // Poveikis ir vartojimas

  Iš viso yra 20 amino rūgščių, svarbių žmogaus medžiagų apykaitai. Esminės amino rūgštys yra svarbios dėl to, kad žmogaus organizmas pats jų pasigaminti negali. Baltymai yra sudaryti iš amino rūgščių ir taip padeda mūsų raumenims augti. Amino rūgščių papilduose nėra angliavandenių ir riebalų.
  Plačiau..
 • Proteinas // Baltymai po treniruotės

  Baltymai ypač reikalingi po fizinio krūvio. Mokslininkai nustatė, kad mažiausiai 30 g baltymų po treniruotės yra reikalinga norint paskatinti audinių atsistatymą.
  Plačiau..
 • Proteinas // Ar baltymai turi šalutinį poveikį?

  Mokslininkai atliko tyrimą, kurio metu jėgos sportininkams buvo sudaryta mityba, kurios 40% visų kalorijų sudarė baltymai. Šio tyrimo metu buvo nustatyta, kad dideliu baltymų kiekiu pagrįsta mityba neturėjo jokios neigiamos įtakos tirtų parametrų rezultatams. Didelio baltymų kiekio vartojimas nesukelia jokio šalutinio poveikio.
  Plačiau..
 • Proteinas // Baltymai ir metabolizmas

  Didesniu baltymų suvartojimu pagrįsta mityba padidina bazinę medžiagų apykaitą 90 kalorijų per dieną. Per vienerius metus tai privestų maždaug prie 5 kg svorio praradimo. Baltymai skatina medžiagų apykaitą.
  Plačiau..
 • 15 Dalis // Skysčių balansas

  Raumuo yra sudarytas iš daugiau kaip 70% vandens ir tai jau turėtų būti pakankamas argumentas, kad sporto metu patirtas skysčio trūkumas būtų kaip galima greičiau kompensuotas visais įmanomais būdais.
  Plačiau..
 • 14 Dalis // Mineralinės medžiagos: Mikroelementai

  Svarbiausi žmogaus organizme esantys mikroelementai yra cinkas, chromas, geležis, jodas, fluoridas, varis ir manganas. Jeigu žmogaus organizmas negauna arba gauna nepakankamą reikalingų mikroelementų kiekį, jų trūkumas gali sukelti rimtų sveikatos problemų. Mikroelementai yra būtini mūsų medžiagų apykaitai.
  Plačiau..
 • 13 Dalis // Mikroelementai: Mineralai

  Mineralai yra neorganiniai maisto komponentai, kurių organizmas pats pasigaminti negali. Mineralai mums yra labai svarbūs ir turi būti vartojami papildomai. Aktyviai sportuojantys žmonės turi padidėjusį poreikį mineralams. Sportininkams svarbiausias mineralas yra magnis.
  Plačiau..
 • 12 Dalis // Vitaminai

  Vitaminai žmogaus organizmui yra gyvybiškai svarbūs, ypač sportuojančio. Jie nesuteikia energijos, tačiau vaidina labai svarbų vaidmenį daugelio medžiagų apykaitos procesuose. Vitaminai, kaip organinės medžiagos, yra būtini tam tikrų gyvybiškai svarbių organizmo funkcijų palaikymui, o kadangi pats organizmas jų pasigaminti negali, vitaminai turi būti tiekiami su maistu.
  Plačiau..
 • 11 Dalis // Riebalų rūgštys

  Viskas ką turi žinoti sportuojantis apie riebalus. Teisingi riebalai reikiamu metu skatina riebalų apykaitą. Reikėtų vengti riebalų vartojimo kartu su angliavandeniais. Blogieji ir gerieji riebalai. Kiek jų reikia suvartoti per dieną?
  Plačiau..
 • 26 // Raumenų skausmas ir jų augimas

  Ar raumenų skausmas visada yra ženklas, kad raumenys auga? Ar atvirkščiai: jeigu raumenų neskauda, reiškia treniruotė buvo prasta? Ar raumenų skausmas turi neigiamą poveikį? // Kaip Jums pavyksta tarp serijų palaikyti vienodą pertraukų trukmę? Aš pats pertraukos trukmės kolkas nesureikšminu ir kartais po vienos serijos iš karto atlieku sekančią. Ar trukmė yra svarbi ir kaip Jūs ją kontroliuojat?
  Plačiau..
 • 25 // Pradžia visada būna sunki

  Man 19 metų, sveriu 75 kg ir sportuoju jau trečią mėnesį. Kadangi šiuo metu esu suimtas, sporto salėje lankytis negaliu ir turiu galimybę naudotis tik suoliuku, hanteliais, štanga ir skersiniu. Bučiau dėkingas, jei galėtumėte man padėti sudaryti treniruočių programą, kurios pagalba galėčiau auginti raumenų masę ir gerai atrodyti.
  Plačiau..
 • 24 // Nestovėkite vietoje!

  Man 18 metų, mano ūgis 1,85 m ir sveriu 74 kg. Treniruojuosi jau beveik trejus metus, tačiau paskutiniu metu nebematau jokio progreso. ... Tokia treniruotė trunka apie 70-90 minučių. Ar mano treniruočių programa teisinga, ar visgi turėčiau treniruoti atskiras raumenų grupes skirtingomis dienomis? Gal galite man rekomenduoti kokių nors maisto papildų?
  Plačiau..
 • 23 // Jaunas ir nepatyręs

  Man 14 metų ir jau šešis mėnesius namuose atlieku pagrindinius pratimus, tačiau jau norėčiau pereiti prie rimtesnės treniruočių programos. Taip pat norėčiau sužinoti, kaip galiu padidinti savo masę? Esu 1,62 m ūgio ir sveriu 42 kg. Mano tikslas – 50 kg.
  Plačiau..
 • 22 // Geriausia trijulė

  Būdamas 1,90 metrų ūgio aš sveriu 115 kg. Mano kūno riebalų procentas yra apie 30%. Treniruojuosi 2-3 kartus per savaitę naudodamasis split‘ų principu. Paskutinius tris mėnesius per dieną suvartoju po 2500 kalorijų. Su jėgos augimu viskas yra gerai, tačiau masės prieaugis yra mažokas, taip pat norėtųsi, kad ir riebalai degtų greičiau. Kokia linkme turėčiau koreguoti savo mitybą ir treniruotes, kad paspartinčiau riebalų degimą?
  Plačiau..
 • 21 // Masė ir baltymai

  Treniruojuos jau maždaug dvejus metus ir iš pat pradžių rezultatai gerėjo gana sparčiai, bet jau po kelių mėnesių pastebėjau, kad nebeprogresuoju. Man 20 metų, sveriu 70 kg ir esu 1,76 m ūgio. Mano tikslas yra pasiekti 80-90 kg svorį. Į salę einu 3-4 kartus per savaitę ir ten praleidžiu po 2-3 valandas. Ar galite man duoti keletą patarimų ar pateikti pasiūlymų, kaip susidaryti veiksmingą treniruočių programą?
  Plačiau..
 • 20 // Daugiau efektyvumo

  Esu masažistė, esu baigusi mokymus B licenzijai gauti ir taip pat dirbu asmenine trenere. Reguliariai sportuoju nuo 2006 metų, kartais net iki penkių kartų per savaitę, o pastaruosius dešimt mėnesių po tris kartus per savaitę lankau stacionarių dviračių užsiėmimus ir kartais apsilankau „Pilvo, kojų ir sėdmenų“ bei „Tae Bo“ užsiėmimuose. Kadangi jau ilgą laiką neesu patenkinta savo raumenimis, noriu Jums pristatyti savo treniruočių programą..
  Plačiau..
 • 10 Dalis // INSULINAS (A.Frey)

  Insulinas - turi didelį poveikį raumenims. Tačiau pernelyg didelė šio hormono sekrecija netinkamu laiku gali sąlygoti nepageidaujamų riebalų kaupimąsi. Stiprus insulino šuolis ryte ir iš karto po treniruotės, todėl papildai po treniruotės yra svarbiausias dienos valgymas!
  Plačiau..
 • 19 // Keletas papildomų kilogramų

  Man 29 metai, esu 1.76 m ūgio. Sportuoju jau beveik trejus metus, tačiau per tą laiką priaugau vos 4 kilogramus (nuo 72 iki 76 kg). Treniruočių programą ir mitybos planą keičiu kas 6 – 8 savaites. Dvejus metus papildomai vartojau aminorūgštis, tačiau jos nesuteikė apčiuopiamo rezultato, kadangi svoris praktiškai nekito. Ar galite man parekomenduoti būdą, kaip galėčiau priaugti keletą papildomų raumenų masės kilogramų?
  Plačiau..
 • 9 Dalis // Baltymų rūšys

  Išrūgų baltymų koncentratas turi aukščiausią BV, lyginant su kitais baltymais – 104. Kadangi regeneracijos etapo metu panaudojami ypač dideli šių amino rūgščių kiekiai, greitos absorbcijos virškinamajame trakte dėka išrūgų baltymai yra ne tik idealus minėtų amino rūgščių, bet ir baltymų šaltinis atstatant baltymų nuostolius po sunkių fizinių krūvių.
  Plačiau..
 • 8 Dalis // AMINO RŪGŠTYS ir jų svarba

  Egzistuoja 20 baltymus sudarančių amino rūgščių, kurios yra būtinos žmogaus organizmui tam, kad jis galėtų pasigaminti savo organizmo baltymą. Amino rūgštys – tai atskiri baltymų blokai, kurie kiekvienam žmogui yra gyvybiškai svarbūs. Baltymai padeda auginti ir išlaikyti raumenų masę. Visi mūsų dienos bėgyje suvartoti baltymai virškinimo sistemoje yra suskaidomi į atskiras amino rūgštis.
  Plačiau..
 • 7 Dalis // Makroelementai: RIEBALAI

  Riebalų funkcija organizme. Riebalai ir cholesterolis būna "geri" ir "blogi". Riebaluose tirpių vitaminų pasisavinimas priklauso nuo vartojamo riebalų kiekio. Omega-3 riebalų rūgštys yra ypač svarbios medžiagų apykaitai - padeda deginti riebalus! Venkite užslėptų riebalų, kurių gausu greitame maiste ir pusgaminiuose.
  Plačiau..
 • 6 Dalis // Makroelementai: ANGLIAVANDENIAI

  Angliavandenių pagrindinė užduotis - energijos perdavimas ir apykaitos užtrikrinimas. Ryte ką tik atsikėlus ir po treniruotės, siūloma vartoti trumpųjų grandinių angliavandenius, skatinančius glikogeno atsargas raumenyse, taip tiekiant jiems energiją. Tokiu būdu išvengiamas pavojus, jog padidėjęs insulino kiekis ims kaupti riebalų atsargas.
  Plačiau..
 • 5 Dalis // Makroelementai: PROTEINAI / BALTYMAI

  Didžiausios baltymų sąnaudos yra reikalingos augimo metu. Todėl sportuojant ypač svarbu kūnui gauti reikiamą baltymų, amino rūgščių bei šakotos grandinės baltymų rūgščių kiekį. Priklausomai nuo sporto šakos ar fizinio aktyvumo šis poreikis gali kisti nuo 1,5 iki 3,0g/kg per dieną.
  Plačiau..
 • 4 Dalis // Veiksminga mityba - Kintanti (Švytuoklės)

  Kintančios mitybos principai yra laikomi vieni efektyviausių. Jie tinka tiek pradedantiems sportuoti, tiek labiau pažengusiems sportininkams bei profesionalams, dalyvaujantiems varžybose. Šios dietos/mitybos pagrindus, savo mitybai gali naudoti ir nesportuojantys žmonės. „Užkrovos“ diena yra vienas iš šios mitybos principų.
  Plačiau..
 • 3 Dalis // Kokia dieta geriausia sportuojantiems?

  Egzistuoja daugybė dietų ir tūkstančiai mitybos rekomendacijų, todėl rasti veiksmingiausią ir Jums tinkamiausią dietos formą dažnai būna ne lengva užduotis. Mes Jums padėsime, todėl, pateikdami šią informaciją, pasistengsime prisidėti prie teisingo Jūsų sprendimo priėmimo.
  Plačiau..
 • 2 Dalis // Energijos balansas

  Norint suprasti ryšį tarp maisto medžiagų bei jų apykaitos, svarbu pirma nustatyti savo asmenines energijos sąnaudas. Žmogaus energijos poreikis yra skaičiuojamas pagal šiuos veiksnius...
  Plačiau..
 • 1 Dalis // Įvadas

  Be tikslingos mitybos sveika gyvensena yra neįmanoma, o kelias svajonių kūno link bus tiesiog begalinis. Laikantis mitybos pagrindų įmanoma pasiekti geresnių rezultatų svajonių figūros link bei pagerinti sveikatą.
  Plačiau..
 • 18 // Treniruočių plano vertinimas

  Man 27 metai, sportuoju jau trejus metus, o mano svoris yra 85 kg, ūgis – 1,81 m. Mano 4 dienų splitas atrodo taip: ... Kaip Jūs, kaip profesionalas, vertinate šią treniruočių programą? Ar reikėtų pakoreguoti kažkuriuos pratimus ir labiau optimizuoti pakartojimų skaičių?
  Plačiau..
 • 17 // Kintanti dieta masei

  Reguliariai treniruojuos jau trejus metus. Siekdamas padidinti raumenų masę, naudoju tam skirtą masės auginimo (anabolinį) mitybos planą. Prieš kelias savaites nusprendžiau išbandyti šį mitybos planą, kadangi jis pasirodė man gana tinkamas, bet, dėja, kolkas nematau jokių teigiamų raumenų augimo rezultatų, kurių tikėjausi. Mano tikslas yra 107-110 kg ir noriu sudeginti dar daugiau riebalų, tačiau imu abejoti, kad tokia mityba man padės. Gal Jūs turite geresnį pasiūlymą, kokį mitybos planą ir treniruočių programą taikyti?
  Plačiau..
 • 16 // Skysčių vartojimas

  Kiek litrų skysčių reikėtų išgerti per dieną vartojant maisto papildus (kreatiną/baltymus)? Vieni sako, kad aštuonis litrus, kiti – kad normalus žmogus per dieną turi išgerti nuo trijų iki keturių litrų.
  Plačiau..
 • 15 // Trys dietos etapai

  Mano ūgis yra 1,85 metro ir sveriu 106 kg. Turiu antsvorio, todėl noriu pagaliau numesti svorio. Taikiau nemažai įvairių dietų, tačiau nei viena iki šiol nebuvo sėkminga – mano riebalų sluoksnis nemažėja. Net ir stipriai sumažinus suvartojamo maisto kiekį, po kurio laiko svoris vis tiek nustoja kristi. Ar galite ką nors patarti, kad mano dieta būtų veiksminga ir aš pagaliau pasiekčiau norimą svorį?
  Plačiau..
 • 14 // Masei reikia energijos

  Aš sportuoju jau beveik dvejus metus, tačiau pasiekiau tą stadiją, kai nujaučiu, jog rezultatai nebegerėja. Dabar planuoju užsiimti masės auginimu, kad galėčiau ir toliau tobulėti. Mano ūgis yra 1,78 metro, dabar sveriu 78 kg ir būčiau laimingas, jei jį pavyktų pakelti iki 85 kg. Mano programa būtų pagrįsta 4 dienų split‘u, tačiau dar tiksliai nežinau, kaip ji būtų paskirstyta. Bet kokiu atveju noriu, kad į ją būtų įtraukti ir jėgos pratimai, pavyzdžiui, štangos spaudimas, trauka, pritūpimai ir pan. Tačiau, mano manymu, didžiausia mano problema yra ne treniruotės, o mityba: manau, kad per mažai valgau. Ar galėtumėte man padėti šiuo klausimu? O gal kartu padėtumėte ir su treniruočių planu?
  Plačiau..
 • 13 // Kūno simetrija

  Man yra 26 metai ir aš sportuoju jau beveik trejus metus. Į sporto salę einu keturis kartus per savaitę ir kartą per savaitę treniruoju kiekvieną raumenų grupę. Turiu problemą, kuri man jau kurį laiką neduoda ramybės: pastaruoju metu vis dažniau atkreipiu dėmesį, kad mano raumenys yra nevienodi. Ypač mano kairys petys, kairė ranka ir kairė krūtinės pusė yra šiek tiek mažesnės negu dešinėje pusėje. Esu kairiarankis ir todėl kairė pusė yra šiek tiek stipresnė negu dešinė. Tikiuosi, galite man duoti keletą vertingų patarimų, kadangi nenoriu mesti treniruočių.
  Plačiau..
 • 12 // Per daug serijų

  Sportuoju jau apie pusantrų metų. Anksčiau sportuodavau rečiau, bet dabar su draugu sportuojam po tris kartus per savaitę taip vadinamu dviejų dienų split‘u, tačiau jaučiu, kad niekas nevyksta. Būčiau labai dėkingas, jeigu galėtumėte duoti patarimų ar patobulinti mano treniruočių programą ir mitybos planą.
  Plačiau..
 • 11 // Augimo „sąstingis“

  Mano ūgis 1,89 metro ir aš sveriu 84 kg. Savo kūno riebalų procento tiksliai nežinau, tačiau jis nėra labai didelis, kadangi nemažai sportuoju. Nors, aplink liemenį gal ir yra nedidelis „gelbėjimosi ratas“, kurio norėčiau atsikratyti. Bet dar labiau noriu padidinti raumenų masę. Jau ne vienus metus maždaug po keturis kartus per savaitę einu į sporto salę, tačiau niekas nesikeičia. Ką turėčiau daryti, kad pradėčiau augti?
  Plačiau..
 • 10 // Hardgeiner‘iai (Sunkiai augantys)

  Turiu tokią problemą: nesvarbu, ką bedarau, kiek bevalgau ar kaip stipriai ir intensyviai sportuoju – aš tiesiog neaugu! Mano ūgis yra 1,86 ir sveriu aš 72 kg. Ar galite man padėti?
  Plačiau..
 • 9 // Treniruotė bicepsui

  Man 22-eji, sveriu apie 87 kg ir mano ūgis yra 1,79. Savo fizine forma aš esu labai patenkintas, išskyrus rankas. Mano pečiai gana neblogai ištreniruoti ir optiškai prie jų rankos atrodo dar plonesnės nei yra iš tikrųjų. Tačiau nenoriu, kad jie mažėtų, kadangi ant plačių ir treniruotų pečių marškinėliai visada atrodo geriau. Ar galėtumėte parekomenduoti gerą programą rankoms? Gal yra kokių specialių intensyvumo metodų?
  Plačiau..
 • 8 // Neauga jėga

  Mano ūgis yra 1,85 ir sveriu 85 kg. Nežinau, koks yra mano kūno riebalų kiekis, bet tikrai nesu storas. Jau beveik metus užsiiminėju jėgos sportu. Problema - jėga beveik nedidėja. Pradėjęs sportuoti štangą spaudžiau su 40 kg ir iki dabar nebeišspaudžiu daugiau 47,5 kg. Jaučiuosi gana beviltiškai: su tokiu svoriu tikrai turėčiau turėti daugiau jėgos. Mano bičiulis, sverdamas 60 kg, jau dirba su 60 kg. Aš irgi taip noriu!
  Plačiau..
 • 7 // Baltymų kiekis

  Man 19 metų ir sportuoju jau 3 metus. Deja, susilaužiau nykštį ir dabar po operacijos jis yra sugipsuotas. Tam, kad neprarasčiau raumenų, nusprendžiau valgyti daugiau baltymų nei anksčiau. Daugelis žmonių teigia, kad, vartojant daugiau baltymų negu organizmas pasisavina, galima laikui bėgant susigadinti inkstus. Ar tai tiesa? Nes kalba eina apie baltymus miltelių pavidalu. Ar tas pats atsitiks ir vartojant amino rūgščių kapsules?
  Plačiau..
Previous articles »