Krepšelis:

Nėra prekių

0,00€ Pristatymas
0,00€ Viso

Krepšelis Pirkti

Frey Nutrition kokybė / standartai

 Aukščiausios kokybės produktai ir žaliavos

 

Įsigydami FREY Nutrition® produkciją, Jūs ne tik įsigyjate maistiniu požiūriu vertingą produktą, bet ir produktą, atitinkantį visus Vokietijos maisto ir ne maisto produktų gamybos įstatymus (LMBG) keliamus reikalavimus bei RVASVT standartus. Mūsų produkcija taip pat turi Vokietijoje išduotą ir griežtais vertinimo kriterijais pasižyminti DIN EN ISO 9001:2000 standartą. Be to, aukštą kokybę nuolat užtikrina ir IFS bei GGP kokybės valdymo sistemos. Tai Jums garantuoja absoliučią švarą, higieną ir kokybę. Tad galite būti tikri, kad vartojate tik išbandytus ir aukščiausios kokybės maisto papildus, kadangi šiuo atveju kalbama apie Jūsų kūną ir Jūsų sveikatą.

Visi FREY Nutrition® maisto papildai, siekiant užtikrinti kuo didesnė saugumą ir  geriausius rezultatus, yra intensyviai tikrinami remiantis tiek teorija, tiek ir praktika. Visos mūsų naudojamos žaliavos atitinka aukščiausius kokybės ir saugumo reikalavimus, o kiekvienas gamybos etapas yra smulkiai aprašomas ir reguliariai tikrinamas laboratorinių tyrimų pagalba.


Visus sertifikatus ir kokybės standartus galite nesunkiai rasti ant kiekvieno produkto įpakavimo paveikslėlių pavidalu. Įsigydami maisto papildu, visada patikrinkite, kokie sertifikatai jiems yra suteikti, o žemiau rasite išsamius aprašymus apie kiekvieną sertifikatą:

 

DIN NORMA // DIN EN ISO 9001:2000

 

DIN EFrey Nutrition papildai sportuiN ISO 9001:2000 standartas nustato arba apibrėžia reikalavimus, kuriuos turi atitikti mūsų kokybės valdymas. Šis sertifikatas buvo mūsų gamybos proceso pagrindas, po kurio sekė vėliau gauti sertifikatai. Kadangi kiekvienas mūsų produktas gaminamas tik pagal individualiai apibrėžtas kokybės užtikrinimo procedūras, todėl kiekvienam iš jų yra taikomi konkretūs gamybos reikalavimai, kuriuos minėti sertifikatai ir apibrėžia. Tai Jums, klientams, ir užtikrina aukščiausią kiekvieno produkto kokybę.


HACCP / / RVASVT / / Rizikos veiksnių analizės ir svarbiųjų valdymo taškų sistema


Frey Nutrition sporto papildų kokybėRizikos veiksnių analizės ir svarbiųjų valdymo taškų sistema (iš angl.k. HACCP - Hazard Analysis and Critical Control Points) yra šiuolaikinė maisto saugos užtikrinimo sistema, privaloma kiekvienam gamintojui visose Europos Sąjungos, daugelyje JAV, Kanados ir kitų šalių maisto įmonių. RVASVT sistema reikalauja nuolat stebėti, dokumentuoti ir nustatyti visus maisto saugumui kylančius pavojus. Ši sistema iš esmės pagrįsta periodišku visų su gamyba, pakavimu, transportavimu ir paskirstymu susijusių specifikacijų tikrinimu. Frey Nutrition turi ir vidinę RVASVT paremtą sistemą papildomam kokybės ir saugumo užtikrinimui.

 

IFS // Tarptautinis maisto saugos standartas


Frey NutritionTarptautinis maisto saugos standartas yra naudojamas tikrinimo ir sertifikavimo sistemose, užtikrinančiose maisto saugą, kokybę ir maisto produktų gamybos atitiktį. IFS yra paremta gerai žinomu DIN EN ISO 9001 vadybos standartu, o taip pat remiasi ir GGP (valymas, dezinfekcija, kenkėjų kontrolė, priežiūra ir mokymai) bei RVASVT sistemos principais. Be to, į IFS yra įtrauktos ir alergenų bei genetiškai modifikuotų produktų (GMO) taikymą gamyboje reglamentuojančios nuostatos, todėl Jūs, kaip vartotojas, galite būti tikras, kad kiekvienas produktas, prieš jam patenkant į prekybą, buvo patikrintas pagal IFS. Mes taip pat nuolat saugojame kiekvieno produkto partijos pavyzdžius, kad, reikalui esant, galėtume iš karto pateikti mūsų produkcijos kokybės įrodymą.

 

GMP // GGP // Gera gamybos praktika


Frey Nutrition standartaiGera gamybos praktika (iš angl.k. GMP: Good Manufacturing Practice) nurodo medicinos prietaisų, vaistų, vaistinių preparatų ir maisto produktų gamybos procese taikomas kokybės užtikrinimo gaires. Farmacijos pramonėje kokybės užtikrinimas vaidina pagrindinį vaidmenį, kadangi net ir minimalūs nukrypimai nuo kokybės standartų gali turėti poveikio vartotojų sveikatai. FREY produktų kokybę patvirtina dar ir tai, kad, apart taikomų GGP standartų, jie atitinka ir visus visuomeninių sveikatos institucijų prekybai tokiais produktais keliamus reikalavimus.

 

Produktai iš Kiolno sąrašo


Frey Nutrition kokybėMūsų geriausiai parduodamus sporto / maisto papildus Jūs galite rasti Kiolno sąraše. Kiolno sąrašas sportininkams pateikia reguliariai tikrinamų maisto papildų sąrašą, kurių sudėtyje nėra dopingo pavojų galinčių sukelti sudedamųjų dalių. Tarptautinio Olimpinio Komiteto (TOC) finansuojamas tyrimas, kurį atliko Kiolne esanti Vokietijos sporto universiteto Biochemijos institutas, parodė, kad apie 15% iš 13 skirtingose šalyse įsigytų maisto papildų savo sudėtyje turi anabolinių steroidų, daugiausia prohormonų, kurie nebuvo nurodyti sudėtyje. Apie 11% ištirtų Vokietijoje parduodamų maisto papildų taip pat savo sudėtyje turėjo draudžiamų anabolinių steroidų.

 

Sportininkams tokia situacija yra labai nepriimtina, kadangi, turėdami nepakankamai informacijos apie produktą, jie rizikuoja pavartoti su dopingų siejamų medžiagų, apie kurias sudėtyje nebuvo nieko nurodyta, o už pasekmes jie turės atsakyti patys. Yra rizika, kad, sportininko organizme aptikus tokių medžiagų, ne tik kristų jo reputacija, bet ir nukentėtų jo, kaip sportininko, karjera, o kaltės niekas neprisiims. Apart Kiolno sąrašo mes taip pat atliekame ir nepriklausomas analizes, taip siekdami dar labiau padidinti mūsų produktų skaidrumą ir aukšto lygio klientų pasitikėjimą, dėl ko mūsų maisto papildai yra vis daugiau naudojami ne tik mėgėjų tarpe, bet ir tarp profesionalaus sporto atstovų.

 

Oficialus SC Paderborn 07 komandos partneris mitybos klausimais


Frey NutritionDar vienas ne ką mažiau svarbus įrodymas, kad mes gaminame tik aukštos kokybės maisto papildus, yra vieno iš Bundeslygos futbolo klubų pasirinkimas. Norėdami sąmoningai pagerinti savo žaidėjų rezultatus, SC Paderborn 07 klubo treneriai rinkoje ėmė ieškoti geriausio maisto. Reikalavimai buvo aiškūs: maksimaliai išgrynintas, aukščiausios kokybės ir veiksmingiausias produktas. Po ilgų svarstymų ir palyginimų buvo pasirinkta FREY Nutrition® produkcija.

 

Nuo 2012 metų esame oficialus SPC klubo partneris mitybos klausimais ir aprūpiname komandą visais aukščiausios kokybės maisto papildais, kuriuos komandos žaidėjai reguliariai vartoja ne tik po kiekvienos treniruotės ar varžybų, bet ir kasdieniame gyvenime. Rezultatai kalba patys už save! Per dviejų metų bendradarbiavimo laikotarpį 2014 metais klubas pasiekė geriausią rezultatą klubo istorijoje: iškopė į 1-ąją Bundeslygą!

 

Atkreipkite dėmesį į raudonas žymas!

Frey Nutrition sporto papildai

  • 100% LABOR TESTED

Reguliariai atliekamų laboratorinių bandymų dėka mes užtikriname nuolatinę produktų kokybę ir tai, kad produkto etiketėje nurodyta sudėtis 100% atitinka faktinę produkto sudėtį.

 

  • 100% ASPARTAM FREE

Iš gamybos mes visiškai pašalinome pastaraisiais metais daug nusiskundimų susilaukusi saldiklį aspartamą ir šiuo metu naudojame tik mediciniškai saugų ir maisto kokybės komisijų patvirtintą saldiklį.

 

  • 100% HIGH QUALITY (100% DOPING FREE)

Remdamiesi mūsų aukščiausios kokybės užtikrinimo procedūromis, galime drąsiai teigti, kad mūsų produktų sudėtyje nėra jokių draudžiamų medžiagų. Mes jaučiamės atsakingi pirmiausia prieš daugelį mūsų klientų, užsiimančių profesionalių sportu, kuriame reguliariai yra atliekami dopingo testai.

 

FREY Nutrition® gamybos procesas

 

Po nuotrauka – Kapsulių gamybos mašina

Po nuotrauka – ANABOLIC BCAA kapsulių dozavimas

Po nuotrauka – ANABOLIC BCAA ženklinimas ir pakavimas

Po nuotrauka – MALTO 95 pakavimas

Po nuotrauka – CREATIN X6® gamyba

Po nuotrauka – CREATIN X6® pakavimas

Po nuotrauka – PROTEIN 96 gamyba ir pakavimas

Po nuotrauka – TRIPLE WHEY® dozavimo mašina

 

FREY Nutrition® // Už kokybę atsakome.