Krepšelis:

Nėra prekių

0,00€ Pristatymas
0,00€ Viso

Krepšelis Pirkti

Pristatymo Būdai

Informuojame! 

Visi užsakymai pateikti bei apmokėti gruodžio 23d. (po 10val) - sausio 3d. bus išsiųsti sausio 4-5d.
Kurjeriai bei Lietuvos paštas informuoja, jog gruodžio mėn. dėl padidėjusio siuntų kiekio užsakymų pristatymas gali užtrukti ilgiau nei įprasta. Atsiprašome už nepatogumus.

 

                                                                                           SVARBU! 
Jei jūs esate saviizoliacijoje, prašome iš anksto apie tai informuoti mus ir kurjerį. 
Kurjeriui praneškite, kai jis paskambins pasiteirauti ar jūs esate nurodytu adresu. Jei to nepadarėte, būtinai informuokite kurjerį iš karto, kai jis atvyks pas jus .

Jei turite artimuosius, kurie glės paimti jūsų siuntą, rekomenduojame užsakinėti siuntas į DPD paštomatus.


Pristatymo būdai Lietuvoje:

Frey Nutrition Sporto papildai


 1. Kurjeriu į namus arba į DPD paštomatą arba Pickup tašką -  kaina 2,90€.
  Perkant už 75€ ir daugiau NEMOKAMAS! DPD siūlo bekontaktį siuntų pristatymą.

   

  • Pasirinkus paštomatą ar Pickup tašką, nurodykite tai vedant pristatymo adresą. Laukelyje "Pristatymo adresas" nurodykite paštomato ar pickup taško, kuriame norėsite atsiimti siuntinį, tikslų adresą. Paspaudę šią nuorodą rasite DPD paštomatų vietų sąrašą: www.dpd.com/lt/lt/dpd-pastomatai-2/rasti-pastomata/
   Siuntos atsiėmimo kodas jums bus atsiųstas jūsų nurodytu telefonu kartu su informacija kaip atsiimti siuntą.
   Teikiant užsakymą, bei pasirenkant pristatymo būdą į paštomatą bei pickup tašką, adresą reikėtų nurodyti kaip "Pristatymo adresą". Pvz:


   Vardas Pavardė
   DPD paštomatas
   Saltoniškių g. 9 (Panorama)
   LT0000
   Vilnius
   tel.:+370687 111222


  • Visi užsakymai pateikti ir apmokėti iki 11val. išsiunčiami tą pačiąFrey Nutrition papildai darbo dieną. Vėliau pateikti užsakymai išsiunčiami sekančią darbo dieną.
  • Jei svarbus pristatymo laikas užsakymo komentare nurodykite kuris pristatymo laiko tarpas jums tinkamiausias: 8-14 val., 8-18 val., 14-18 val., 18-22 val.
  • Pristatymo trukmė 2-4 darbo dienos (į Kuršių Neriją 3-5 d.d.). Šventiniu laikotarpiu ir karantino metu pristatymas gali prailgti 1-3 d.d
  • Prekės pristatomos tiesiai jums į namus ar kitu jūsų nurodytu adresu.
  • Prieš pristatant prekes, kurjeris susisieks su jumis telefonu, jūsų nurodytu tel. numeriu.
  • Apie išsiųstą užsakymą, mes jus informuosime el. paštu, kurį jūs nurodėte registruodamiesi. Kartu atsiųsime siuntinio sekimo nuorodą, kurią paspaudus galėsite sekti siuntinio kelią.
  • Gavę SMS iš kurjerio, paspauskite atsiųstą portalo manosiunta.lt nuorodą. Ten gavėjai gali patys greitai ir patogiai pakeisti pristatymo datą, adresą ar peradresuoti siuntą į patogiausią DPD Pickup siuntų tašką ar terminalą.
  • Kurjeris užsakymus pristato tik darbo dienomis. Valstybinių švenčių dienomis bei savaitgaliais kurjeriai siuntinių nepristato.
  • Kurjeriai užsakymus bando pristatyti 7 darbo dienas. Jei per šį laikotarpį kurjeriui nepavyksta susisiekti su gavėju ir rasti jį nurodytu adresu, siuntinys yra grąžinamas mums. Grąžintų siuntų grąžinimas kainuoja 2,90€. Persiuntimas gavėjui dar kartą kainuoja 2,90€.

  Svarbu! Priimdami iš kurjerio siutinį patikrinkite, ar nėra pažeista siuntos pakuotė ir prekės. Jei taip atsitiko, pažymėkite tai gavimo dokumente ir informuokite mus el.paštu info@frey.lt


 2. Atsiėmas Frey sandėlyje Vilniuje Akademijos g. - NEMOKAMAS.
  Dėl atsiėmimo sandėlyje rašykite el. paštu info@frey.lt. Dėl laiko būtina susitarti iš anksto.

 

 
Pristatymas į užsienio šalis
 
 • Pristatymas į ES šalis
  Į Europos Sąjungos šalis siunčiame registruotu Tarptautiniu paštu. Paprastai siuntimas užtrunka apie 6-12 darbo dienas nuo apmokėjimo (šventiniu laikotarpiu ir karantino / pandemijos metu gali užtrukti ir iki 30 d.d.) Nepamirškite nurodyti tikslų ir teisingą adresą.

  • iki 2kg -11,59€.
  • virš 2kg - kaina nuo 25€ iki 50€ prikausomai nuo šalies. Dėl tikslesnės kainos klauskite mūsų el. paštu info@frey.lt.

 

 • Pristatymas į kitas šalis - dėl pristatymo kainos į kitas šalis rašykite mums el. paštu info@frey.lt

 

Frey Nutrition


 

PREKIŲ GRĄŽINIMAS

 

 • Frey.lt pirktas prekes galima grąžinti per 14 dienų nuo produkto gavimo, jei jos turi apsauginę plėvelę*, nebuvo naudotos ir tinkamos parduoti.
 • Grąžinamų prekių transportavimo išlaidas apmoka pirkėjas. Atsisakant priimti prekes iš kurjerio, paštomato ar pašto skyriaus Lietuvoje, grąžinimo mokestis 2,90Eur. Kitose EU šalyse - ta pati kaina kaip ir pristatymo kaina.
 • Užsakymo pristatymo mokestis negrąžinamas (įskaitant ir tuos atvejus, jei buvo pritaikyta nemokamo pristatymo nuolaida)
 • Jums pageidaujant grąžinama prekė gali būti pakeista kita preke.


Ką daryti?
Norint grąžinti prekę susisiekite su mumis el. paštu info@frey.lt, nurodykite mums užsakymo numerį, kokią prekę norite grąžinti ir grąžinimo priežastį.

 


Iškilus klausimams rašykite mums el.paštu info@frey.lt, su malonumu į juos atsakysime.