Krepšelis:

Nėra prekių

0,00€ Pristatymas
0,00€ Viso

Krepšelis PirktiANABOLIC BCAA PUR + (400g)

 • Tobulas BCAA santykis – 2:1:1.
 • Peptidinėmis jungtimis sujungtos BCAA užtikrina aukščiausią kokybę.
 • Miltelių pavidalo dėka BCAA yra greitai pasisavinamos.
 • Padeda auginti liesą raumenų masę bei ją išsaugoti.
 • Sudėtyje yra labai vertingas elementas – išrūgų baltymų hidrolizatas.

33,02€

 • ANABOLIC BCAA PUR + yra puikus šakotųjų grandžių aminorūgščių ir aukščiausios kokybės žaliavinių medžiagų derinys. Sudėtyje esantys baltymai prisideda prie raumenų masės augimo (anabolinio efekto) ir apsaugo ją nuo irimo (antikatabolinis efektas), todėl ANABOLIC BCAA PUR + ypač rekomenduojamas prieš ir po treniruotės.

 • Esminių ANABOLIC BCAA PUR + savybių apžvalga:
  • Padeda auginti liesą raumenų masę –  sukelia anabolinį efektą*
  • Padeda apsaugoti raumenis nuo irimo – sukelia antikatabolinį efektą*
  • Peptidinėmis jungtimis sujungtos BCAA užtikrina aukščiausią kokybę
  • Miltelių pavidalo dėka BCAA yra greitai pasisavinamos
  • Praturtintas aukštos kokybės išrūgų baltymų hidrolizatu
  • Labai veiksmingas miltelių pavidalas
  • Tobulas BCAA santykis – 2:1:1
  • Pagaminta Vokietijoje laikantis aukščiausių standartų

* atsižvelgiant į sudėtyje esantį baltymų kiekį

PATARIMAS///ANABOLIC BCAA

 

Peptidinėmis jungtimis su aukštos kokybės išrūgų baltymų hidrolizatais sujungtos BCAA sukelia  anabolinį efektą užtikrindamos efektyvų raumenų masės  didėjimą. ANABOLIC BCAA+ taip pat rekomenduojama vartoti laikantis dietos ar griežto mitybos plano, kadangi jis maitina raumenis ir apsaugo juos nuo irimo.


 • ANABOLIC BCAA+ privalumai

BCAA (Branched Chain Amino Acids = šakotųjų grandžių amino rūgštys) – tai trijų skirtingų amino rūgščių derinys: L-leucinas, L-izoleucinas ir L-valinas. BCAA priskiriamos esminėms amino rūgštims – organizmas pats jų nepasigamina, todėl gauna jų tiek, kiek pasisavina su maistu. ANABOLIC BCAA PUR + sudėtyje yra idealus šakotųjų grandžių amino rūgščių santykis – 2:1:1. Taip pat 15% šio produkto yra sudaryta iš išrūgų baltymų hidrolizato, aukščiausios rūšies baltyminio produkto, todėl ANABOLIC BCAA PUR + yra labai efektyvus auginant ir apsaugant liesą raumenų masė ir ypač veiksmingas vartojant prieš ir iš karto po treniruotės.

 • Peptidinės jungtys – aukščiausios kokybės užtikrinimas

ANABOLIC BCAA PUR + yra unikalus dėl to, kad yra sudarytas iš aukščiausios kokybės peptidinėmis jungtimis sujungtų ir laisvos formos aminorūgščių, o siekiant šio produkto kokybę padidinti dar labiau,  į jo sudėtį buvo įtrauktas labai vertingas elementas – išrūgų baltymų hidrolizatas, kadangi tai yra vienas iš gryniausių ir aukščiausios kokybės rinkoje esančių elementų.

 • Pukiai dera su MALTO 95 ir TRIPLE WHEY

ANABOLIC BCAA PUR + ypač rekomenduojama vartoti prieš ir po treniruočių. Siekiant dar geresnių rezultatų, po treniruočių šis papildas idealiai dera su MALTO 95 ir TRIPLE WHEY. MALTO 95 – tai speciali maltodekstrino matrica, kurioje GE (gliukozės ekvivalentas) siekia 12, o GI (glikemijos indeksas) yra 120. TRIPLE WHEY yra trijų komponentų išrūgų junginys, kuris suteikia energijos treniruočių metu ir padeda auginti raumenų masę. Po treniruotės organizmas išskiria insuliną ir vystosi anaboliniai (raumenų augimo) procesai. Insulinas yra atsakingas už maistinių medžiagų, tokių kaip baltymai ir angliavandeniai, transportavimą į raumenų ląsteles, o 3 baltyminiai komponentai šį procesą galėtų padaryti dar veiksmingesnį. Suvartotas prieš treniruotę ANABOLIC BCAA PUR + savo ruožtu padeda apsaugoti liesą raumenų masę nuo irimo taip sukeldamas antikatabolinį efektą, todėl, kaip buvo minėta anksčiau, šių trijų papildų vartojimas vienu metu padeda pasiekti dar geresnių rezultatų.

 

 • Anabolic BCAA PUR+ neturi NIEKO BENDRA su anaboliniais steroidais

Žodis "anabolic" įvardina augimą.  Anabolinį efektą turintys papildai ir anaboliniai steroidai neturi nieko bendra, išskyrus šį žodį "anabolic". Neretai žmonės painioja arba neteisingai vartoja šias sąvokas, ir tai įneša daug painiavos.

ANABOLIKAI – tai medžiagos, kurios organizme skatina baltymų sintezę, gijimo procesus, didina raumenų masę. Yra daug sveikatai nekenksmingų anabolikų, tokių kaip baltymai, amino rūgštys, vitaminai, ir t. t.
ANABOLIC BCAA PUR+ yra vieni iš jų - specialios amino rūgštys, kurios padeda raumenų augimui, visiškai legalios ir visiškai be jokio neigiamo poveikio.

ANABOLINIS EFEKTAS - tai trumpai tariant yra augimas - procesas, kurio metu iš mažesnių ląstelių susidaro didesnės. Tai yra visiškai natūralus procesas.

ANABOLINIAI STEROIDAI, dėl kurių FREY Nutrition pasisako kategoriškai PRIEŠ, tai cheminis vaistas, kuris veikia per vyriško hormono testosterono receptorius. Jie taip pat turi anabolinį efektą, tačiau tai nėra natūralus būdas. Jų anabolinis poveikis pats efektyviausias, bet dažnai – ir žalingiausias. Frey Nutrition papilduose jokiu būdu nerasite šių vaistų. Mūsų produktų sudėtyje nėra jokių draudžiamų medžiagų, dopingo, nesaugaus saldiklio aspartamo ir kt.

 • Frey Nutrition garantuoja savo produkcijos saugumą. Mūsų maisto papildai įtraukti į Kiolno sąrašą, reguliariai tikrinamų maisto papildų sąrašą, kurių sudėtyje nėra dopingo pavojų galinčių sukelti sudedamųjų dalių.

Tai labai aktualu, nes sportininkai dažnai būna apgaudinėjami gamintojų. Tarptautinio Olimpinio Komiteto (TOC) finansuojamas tyrimas, kurį atliko Vokietijos sporto universiteto Biochemijos institutas, parodė, kad apie 15% iš 13 skirtingose šalyse įsigytų maisto papildų savo sudėtyje turi anabolinių steroidų, daugiausia prohormonų, kurie nebuvo nurodyti sudėtyje. Apie 11% ištirtų Vokietijoje parduodamų maisto papildų taip pat savo sudėtyje turėjo draudžiamų anabolinių steroidų. Tad būkite atsargūs renkantis sporto papildus. Frey Nutrition garantuoja savo produkcijos saugumą!

 

Vartojimas:

8g (2 nugriebti arbatiniai šaukšteliai) 30min iki treniruotės ir 8g iš karto po treniruotės. Užsigerti dideliu kiekiu vandens.
Vartojant rekomenduojame vandenyje netirpinti / nemaišyti, nes šis papildas nėra tirpus vandenyje. Sumaišius su skysčiu gali būti sunku suvartoti. Po treniruotės ypač rekomenduojama vartoti kartu su MALTO 95 ir TRIPLE WHEY.

Maistinė ir energetinė vertė:

Sudėtis

 100 g 1 porcijoje*
Energetinė vertė 400 kcal 20 kcal
Baltymai 100,0 g 5,0 g
Angliavandeniai 0,0 g 0,0 g
iš kurių cukrų 0,0 g 0,0 g
Riebalai 0,0 g 0,0 g

*5 g miltelių

BCAA sudėtis:

BCAA

 100 g 1 porcijoje*
L-Leucinas 50,0 g 2,50 g
L-Izoleucinas 25,0 g 1,25 g
L-Valinas 25,0 g 1,25 g

*5 g miltelių

Kiekis:

400 g pakuotė (užtenka 50 porcijų, t.y. maždaug 8 savaitėms).

Sudėtis:

L-leucinas, L-izoleucinas, L-valinas, išrūgų baltymų hidrolizatas.

Atsiliepimų apie šį produktą nėra. Jei išbandėte - palikite savo atsiliepimą

Rašyti atsiliepimus gali tik prisiregistravę nariai Prisijungti

Parašyti savo atsiliepimą

ANABOLIC BCAA PUR + (400g)

ANABOLIC BCAA PUR + (400g)

 • Tobulas BCAA santykis – 2:1:1.
 • Peptidinėmis jungtimis sujungtos BCAA užtikrina aukščiausią kokybę.
 • Miltelių pavidalo dėka BCAA yra greitai pasisavinamos.
 • Padeda auginti liesą raumenų masę bei ją išsaugoti.
 • Sudėtyje yra labai vertingas elementas – išrūgų baltymų hidrolizatas.